2019.05.31., péntek 19:00, Budai II. László Stadion, 2000 néző

G.: – ill., Alex V.D.A. (18’), Timári N. (62’), Kiss G. (85’)

S.: Pesti D. (33’), Horváth L. (68’) ill., –

P.: – ill., –

Edzői értékelés:

Az utolsó fordulóban igazi bajnoki döntő várt ránk ezúttal idegenben, a REAC stadionjában. A hazaiak nagyon kitettek magukért a rendezést és a szurkolást illetően, de hogy ne érezzük magunkat nagyon egyedül, arról az a több száz Kelen szurkoló gondoskodott, aki elkísért minket. Így tényleg adva volt minden a döntőhöz, amit körülbelül 2000 néző tekintett meg a helyszínen.

A mérkőzésen nem volt különösebb meglepetés egyik csapat részéről sem a másik irányában. A hazaiak birtokolták többet a labdát, de komoly lehetőségekig nem jutottak vele, mi pedig nagyon szervezetten védekeztünk, a kontráinkban, támadásainkban pedig érezhető volt, hogy veszélyesek tudunk lenni.  Ezt jól mutatta, hogy a 18. percben megszereztük a vezetést is Alex V.D.A. góljával.

A játék képe ezután sem változott az utolsó 5 percig, amikor is egy kicsit a kapunk elé szorultunk, de becsületesen álltuk a sarat. A második játékrészben az folytatódott, ami az első félidő nagy részében. Szerencsére a szerzett gólok tekintetében sem volt ez másként, a 62. percben Timári Norman lőtt egy gyönyörű gólt, majd a 85. percben Kiss Gábor állította be a végeredményt, 0:3.

Összességében nagyon elégedett vagyok a látottakkal, minden játékosom hozzáállása, fegyelmezettsége példaértékű volt. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy ezt a teljesítményt nagyon sok kis Kelen szurkoló, játékos látta, és remélem, hogy ezután Ők is így lépnek pályára, minden mérkőzésen és edzésen is!

Azt tudni kell, hogy ezt nem csak a játékosok vagy egy csapat nyerte meg, hanem az egész Kelen SC!

A Kelen SC minden egyes tagjának a munkája, hozzáállása kellett hozzá, ezért jár a gratuláció mindenkinek!