fbpx

Életre szóló élmény

2019.11.27.

Első nívós tornáján vett részt U7-es zöld csapatunk, a srácok pedig nagyon élték az egész napos focit: a megnyitótól az eredményhirdetésig állandóan járt a labda, altatásra valószínűleg egyik szülőnek sem volt gondja.

Nagy, közös gólöröm – sok ilyet élhettek meg a srácok a székesfehérvári Főnix Kupán

Idén már többször játszott barátságos meccset és járt is kisebb tornákon U7-es zöld csapatunk, hétvégén viszont minden eddiginél nívósabb eseményen vett részt, hiszen a tízcsapatos és nemzetközi Főnix Kupán szerepelt.

A srácok itt avatták fel a nem rég megkapott első Kelen-mezüket, amikben rögtön győzelemnek örülhettek az első mérkőzésen – Főnix Gold FC – Kelen SC 2-3. Persze ebben a korban az eredmény bőven nem elsődleges fontosságú tényező, a majd’ legkisebb Kelenesek ugyanakkor igazi kis harcosok, akik a második meccsükön is győzelemre törtek, ez alkalommal a Hírös Ép csapatával játszottak egy izgalmas 4-3-as mérkőzést. A harmadik találkozón aztán szintén gólgazdag meccsen, de 5-3-ra alulmaradt csapatunk a Gyirmóttal szemben, hogy aztán a negyedik meccsen 2-1-re újra nyerjenek a későbbi győztes Slovan Bratislava ellen. Erre, mármint a későbbi aranyérmes legyőzésére egyedül a Kelen volt képes, ami nagy öröm volt a srácoknak.

Pacsi a Slovan legyőzését követően

Az U7-es Kelen így csoportmásodikként jutott tovább és a másik ötösben élen végző ETO-val játszott a döntőbe kerülésért. Ez sajnos nem sikerült, de újra izgalmas meccs várt a srácokra a bronzmeccsen a Vasas ellen. A játékos küzdelem végül 3-2-es Vasas sikerrel zárult, de így is rengeteg mosoly, boldog gólörömök és kemény párharcok emlékével indulhattunk haza Székesfehérvárról.

Mindenkinek mást jelent a szünet, a mi srácainknak nem is tudjuk pontosan, hogy mit…

A srácok mindeközben ismét edzésbe álltak, és december 3-án újra egy mini tornán vehetnek részt, igaz akkor a Bikás parkban, és egy különleges vendég társaságában…

SZERETNÉL TE IS CSATLAKOZNI A KELEN SC-HEZ?