fbpx

A mai „kettesek” hármat értek!

2015.10.24.

Kép1

Idegenben győzte le ellenfelét a Kelen SC II. Csapata. A mérkőzésen a kettes szám dominált, hiszen a képünkön szereplő két játékos (Molnár Jenő és Gréczy Marci) 2-2 gólt talált a hálóba.  Így a mai „kettesek” bizony 3 pontot értek!

A meccs beszámolója Szőke László tollából:

„MLTC-Kelen SC II. 0-5 (0-1)

A hazai csapat egy pont hátrányban a harmadik helyen állt, mi az élről várhattuk a kezdő sípszót, így igazi rangadóra volt kilátás.
Ennek ellenére a meccsen szinte végig csapatunk akarata érvényesült, de az első gólra majd harmincöt percet kellett várnunk. Ekkor Molnár Jenő egy nagyszerű lefordulást követően bombázott a rövid alsóba, mintegy 15-16 méterről, 0-1.
A második félidőre nagy elszántsággal jött ki a hazai gárda, de igazi veszélyek nem alakultak ki a kapunk előtt. Sőt, egy labdaszerzést követően ismét Molnár Jenő elé került a labda, aki egy tökéletes csavarást küldött a hosszú felső sarokba, 0-2.
A hátralévő fél órára elvesztette hitét a Mátyásföld, s kedvünkre kontrázhattunk. Éltünk is a lehetőséggel, Gréczy Márton előbb egy rövid hazaadást csípett el és lőtte be, majd Voldbaek Martin gyönyörű labdáját lőtte a hazai hálóőr felett a hosszú felsőbe.
A kegyelemdöfést Almási Lajos adta meg, aki Gréczy beadását fejelte a kapuba, kiütésessé téve sikerünket.
Ezzel csapatunk az első helyen áll, az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Testvériség II. csapata előtt.”

(fotó: Kanizsay Zoltán)

SZERETNÉL TE IS CSATLAKOZNI A KELEN SC-HEZ?