Újraindítjuk a hét eleji eredményösszesítő rovatunkat, melyben az adott hétfőt megelőző héten rendezett Kelen-mérkőzéseket foglaljuk össze.

 

Felnőtt

Férfi
Kelen SC
– RKSK 1-4, G.: Kasza Dániel (NBIII.)

RAFC – Kelen SC II. 1-1, G.: Bakó Krisztián (BLSZ II. osztály)

Női
FC Ajka – Kelen SC Fehér (Soroksár SC) 3-2 G.: Bognár Edina 2. (Női NBII. Nyugati csoport)

Kelen SC Piros – Tárnok KSK 0-5 (I. osztályú női ¾ pályás bajnokság)

Öregfiúk

Kelen SC – KISE 9-0 G.: Demblovszky Tamás 3., Nemes Nimród 2., Dudás János 2., Szőke László 1., Nagypál István 1. (Öregfiúk II. osztály)

Fiú utánpótlás korosztályok

U19

Kelen SC – Szent István SE 10-1 G.: György Kristóf 3., Singh Armaan 2., Galsa Tamás 2., Kiss Gábor 1., Koroknai Ákos 1., Bederna Benjámin 1. (MLSZ III. o. Közép B U19)

U17

Kelen SC Zöld – Szent István SE 1-3 G.: Jósvai Zsombor (MLSZ III. o Közép B U17)

Kelen SC Fehér – Grund 1986 FC 0-7 (BLSZ Ifjúsági U17 2. csoport)

U16

Hidegkúti SC – Kelen SC 1-5 G.: Lakatos Bence 2., Pásztor Miklós 1., Pálinkás Ákos 1., Vas Gergely 1. (BLSZ Ifjúsági U16)

U15

Kelen SC Zöld – Budaörs 0-6 (MLSZ U15 II. o. Közép A-csoport)

ASR Gázgyár – Kelen SC Fehér 4-3 G.: Pompor Gergely 2., Nagy Dávid 1. (BLSZ Serdülő U15 2. csoport)

U14

Kelen SC Zöld – Budaörs 1-1 G.: Borisza Balázs (MLSZ U14 II. osztály Közép A-csoport)

Kelen SC Fehér (2006) – Mészöly Focisuli 2-1 G.: Karai Gergely 1., Varga Richárd 1. (BLSZ Serdülő U14 1. csoport)

Ikarus BSE – Kelen SC Fehér (2007) 3-1 G.: Varga Botond (BLSZ Serdülő U14 2. csoport)

Kelen SC Piros – CsHC 94 SE 2-5 G.: Szepessy Zsombor 1., Puskás Péter 1. (BLSZ Serdülő U14 4. csoport)

U13

Kelen SC – Ferencvárosi TC 1-3 G.: Herczeg Zalán (MLSZ U13 I. osztály Közép-Nyugat)

U12

Kelen SC – Ferencvárosi TC 1-4 G.: Trinh Viet Ádám (MLSZ U12 I. osztály Közép-Nyugat)

Leány utánpótlás korosztályok

U19

Kelen SC – MOL Fehérvár 4-2 G.: Barkóczi Bernadett 2., Ramor Korinna 1., Képes Anna 1. (MLSZ Leány U19 Kiemelt csoport)

Kelen SC – Magyar Labdarúgó Egylet 2-3 G.: Árvay Hanna 2. (MLSZ Leány U19 Kiemelt csoport)

Futsal

Felnőtt

Kelen SC – Városgazda UA 4-4 G.: Könczey Balázs 1., Jánossy Barnabás 1., Labundy Máté 1., Soóky Norbert 1. (Regionális futsal bajnokság Budapest 1. csoport)

U18

5 Stars Érdi VSE – Kelen SC 7-8 G.: Mogor Ádám 3., Balogh Béla 2., Szalai Zsolt 2., Csalagovits Dániel 1. (MLSZ Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport)

U15

Rubeola FC – Kelen SC 9-9 G.: Gurzó Barnabás 3., Horváth-Matheidesz Benedek 2., Fa Levente 2., Kirner Tamás 2. (BLSZ Futsal U15 B csoport)

U13

Kelen SC – Aramis SE 3-6 G.:Ott János 1., Orlai Márton 1., Zsedényi Zétény 1. (BLSZ Futsal U13 B1)

 

Hétvégi eredmények

Vélemény, hozzászólás?