Szép győzelem a fiúk ellen!

Kelen SC – Kelen Sc U8F 6:3 (2:1)
Gólszerzők⚽️: Hamvas D. 2, Hubják N. 2, Ahmed L., Lunczer J.

Játékoskeret: Ahmed L., Árvay S., Hamvas D., Hubják N., Lunczer J., Szekrényes S., Vadász E.

Bernhardt Bernadett vezetőedző?:”Újra a fiúk ellen meccseztünk, amit mindkét csapat nagyon élvezett. A csajok szerettek volna visszavágni a fiúknak, hiszen a múltkor Ők nyertek. Végig nagy koncentrációval játszottunk, ahol szép játékot mutattunk. Csapatszinten, és egyéni szinten is jól néztünk ki nagyon, bátran és tetszetősen játszottunk. ☝️ Köszönjük a fiúknak a lehetőséget, gratulálok Mindenkinek! ? „

Bernhardt Barbara vezetőedző U8F?: „Tegnapi edzőmérkőzésen visszavágtak Nekünk a lányok. Ezen a mérkőzésen se az eredmény volt a lényeg, hanem, hogy a srácok élvezzék a mérkőzést. Emellett szép támadásokat vezettünk, bátran lőttünk kapura. Bátrabban kell még játszanunk, de ezek az edzőmérkőzések, csakis a fejlődésünket szolgálják. Köszönjük a játékot a lányoknak. Hajrá Kelen!”

Hajrá Kelen!?

U14

Veretlenül zárt minitorna!

U14-es csapatunk vasárnap a Kocsis Sándor Sportközpontban járt, ahol a Soroksár meghívására egy 4 csapatos minitornàn vettünk részt. Ellenfeleink az Újpest, az Astra és a Soroksár csapatai voltak, mindenki játszott mindenkivel egy 1×20 perces edzőmeccset.

Játékoskeret?: Major J., Papp-Kálmán B., Molnár E., Siposs J., Kovács L., Dezsényi Zs., Szabó L., Eperjesi V., Spéth V., Bak N., Fehér B.

Eredmények ?

Kelen SC 4-1 Újpest
Gólok: Spéth V. ⚽️⚽️, Eperjesi V.⚽️, Bak N.⚽️

Kelen SC 0-0 Astra

Kelen SC 3-0 Soroksár
Gólok: Fehér B.⚽️⚽️⚽️

Gendur Gábor, edző?: „Köszönjük a meghívást, jó lehetőség volt számunkra, hogy egy napon 3 csapattal is meg tudtunk mérkőzni. Az Újpest letámadott, az Astra és a Soroksár inkább visszaállt a saját térfelére, így mindkettő védekezés ellen tudtunk gyakorolni. A 20 perces meccs időben ugyan nem sok, de így is sikerült ezeken a meccseken összesen 7 gólt szereznünk, és csak 1 gólt kaptunk, dicséret illet mindenkit. A hangulatra sem volt panasz, jól érezték magukat a lányok a pályán és a pályán kívül is. Csütörtökön kezdődik számunkra a bajnokság folytatása a Budapest Honvéd otthonában, bízunk a hasonlóan jó szereplésben. Köszönjük Bak Ferinek a profi képeket!  „

Hajrá Kelen! Hajrá Lányok! ?

U16

Győzelem az utolsó felkészülési mérkőzésen! ?✌️

Felkészülési mérkőzés: Kelen SC – DEAC 5-3

Gólok: Jósvai B. ⚽️⚽️⚽️⚽️, Diramerján Zs.⚽️

Gólpasszok: Puskás E. ?, Vajda L.??, Greksa D.?

Játékoskeret?: Kovács L., Molnár E., Herczik D., Bor Cs., Siposs J., Buza Z., Puskás E., Diramerján Zs., Jósvai B., Vajda L., Greksa D., Samu L., Polonyi N.

Soóky Norbert, vezetőedző?:
„Az első félidő sajnos nem úgy sikeredett, ahogy szerettük volna, rengeteg hibával játszottunk, szervezetlenek voltunk és kapkodtunk. A félidőben felhívtam a lányok figyelmét a hiányosságokra és kértem tőlük, hogy a második félidőben figyeljenek ezekre a dolgokra, ami szerencsére így is lett. Sok helyzetet hagytunk ki, de így is sikerült 5 gólt lőnünk, ami azt gondolom, hogy szép teljesítmény, bár a 3 kapott gól nagyon soknak számít. Jövőhéten válogatott edzések (U14 + U16) várnak jó pár játékosunkra, hétközben U14-es bajnoki mérkőzésünk is lesz, a hétvégénk viszont szabad. 2 hét múlva pedig kezdődik a bajnokság. Kiváncsian várjuk a tavaszi szezont.”

Hajrá Kelen!???

4 játékosunk az U16-os válogatott kiválasztóján!???

Játékosainkat az a megtiszteltetés érte, hogy feburár 27-én, Telkiben megmérettethetik magukat az U16-os kiválasztón.✌️?

A lányok ezen a napon két edzésen fognak részt venni.⚽️

Íme a 4 játékos, aki meghívót kapott?:

Árvay Hanna (támadó)?
Jósvai Brigitta (támadó)?
Herczik Dorina (védő)?
Bor Csenge (középpályás)?

Gratulálunk a lányoknak és sok sikert kívánunk nekik!?

U19

1 mérkőzés kivételével teljes az U19 tavaszi programja ?

Várunk minden kedves érdeklődőt, a tavasz folyamán 8 mérkőzést fogunk játszani.

Vereség az utolsó felkészülési mérkőzésen!

Kelen SC – MOL Vidi FC 1:6 (1:3)
Gólszerző⚽️: Bence V.

Játékoskeret: Ambrus B., Bácskai- Nagy B.,Balogh R., Bence V., Bita K., Dudás-Kass Cs., Duga A., Fehérpataky R., Lukács A., Szabó A., Töreky D., Varga Zs., Pityó Zs., Tarpataki N.,

Bernhardt Bernadett vezetőedző?: ” Jól kezdtük a találkozót, ott voltunk az ellenfél kapuja előtt, de gólt nem sikerült szereznünk, ahogy ilyenkor lenni szokott mi kaptunk 2-t is, de utána egy szép támadás végén sikerült gólt rúgnunk, majd egy hibát kihasználva újabb gólt szerzett az ellenfél. Szünetben átbeszéltük a védekezés részét és jobban is működött, mint az első félidőben. Sokkal bátrabb előrefelé játék kell ahhoz, hogy eredményesebbek legyünk. Ez a mérkőzés jó zárása volt a felkészülésünknek, jövő hétvégén már bajnokit játszunk!?☝️ „

Hajrá Kelen! ?

Felnőtt Fehér csapat

Győzelem hazai felkészülési meccsünkön!

Szombat este 19:00 órakor az NB2-ben szereplő Vác-Deákvár csapatát fogadtuk hazai pályán!

Kelen SC 2-0 Vác-Deákvár
Gólszerzők⚽️: Altmann Csilla, Bak Tímea.

Játékoskeret?: Káli Zs., Kàdár J., Kővári R., Koiss E., Wittner N., Bak T., Dezsényi D., Görög E., Herman R., Móczik A., Fejér A., Horkai Sz., Balovics R., Bognár E., Scharek E., Pap A., Altmann Cs.

Gendur Gábor, vezetőedző?: „Hasznos edzőmérkőzésen vagyunk túl, ahol sikerült kapott gól nélkül nyernünk. Ellenfelünk az NB2-ben szerepel, azonban alacsony létszámmal érkeztek, visszaálltak védekezni. A felkészülésünket tekintve nagyon jól jött, hogy ilyen csapattal tudtunk játszani, hiszen kreatívnak és gyorsnak kellett lennünk, hogy feltörjük a védekezésüket és gólt tudjunk szerezni. Mivel mi végig letámadtunk, főleg az ellenfél térfelén zajlott a játék. Sokkal több labdanélküli mozgás, gyors passz és kreatív megoldás kell, hogy az ilyen meccseket még simábban megtudjuk nyerni. Sok játékos kapott ma is jàtéklehetőséget, a hideg ellenére úgy érzem élvezték a játékot, sérülés nem törtènt, szóval egy pozitív napot sikerült zárnunk. Haraszti Fanninak köszönöm, hogy a saját meccse után játékvezetőnek beállva levezette az U19, majd utána a mi meccsünket is. Már csak 1 felkészülési meccsünk van egy fiú csapat ellen, utána Budapest Kupa elődöntő, majd a bajnokság folytatása következik.”

Hajrá Kelen! Hajrà Lányok! ?

Felnőtt Zöld csapat

Tanulságos mérkőzés!

Kelen SC – MOL Vidi FC 2-4 (1-0)

Játékoskeret: Balázs E., Bernhardt Be., Erős E., Gruber B., Gyenes A., Haraszti F., Horváth F., Kovács Sz., Králik F., Nyéki A., Orosz K., Patocskai R., Pityó Zs., Tarpataki N., Tatai O., Terhes F., Árvay H.

Gólok: Tarpataki N., Horváth F.

Könczey Zsolt vezetőedző: „Hasznos mérkőzést játszottunk, a programba nem volt betervezve ez a meccs, de a Vidi keresésére szívesen sportoltunk. Sok dolgot ki tudtam próbálni voltak nagyon meggyőző teljesítmények és csapat szinten az első félidőt ki tudom emelni. A második félidőben 2-1 után 10 emberre fogyatkoztunk egy sérülés miatt, és vissza már nem akartam cserélni senkit, mivel ezt a szabályt hoztuk az edzőmérkőzéseken. Ki is derült, hogy 10 emberrel nem találjuk a helyünket, gyakorolni kell ezt is. Várjuk a jövő heti kezdést, kimondottan jól sikerült a téli programunk gratulálok a csapatnak! ?

Gratulálunk, Hajrá Kelen ?

EGYÉB ESEMÉNYEK

Elkezdődtek a reggeli edzések! ✌️??

Minden kedd reggel 08:00-09:30-ig várjuk játékosainkat a reggeli edzéseken, melyet Soóky Norbert vezet! ?

Hajrá Kelen!??

Elkezdődtek a reggeli edzések! ✌️??Minden kedd reggel 08:00-09:30-ig várjuk játékosainkat a reggeli edzéseken, melyet Soóky Norbert vezet! ?Hajrá Kelen!??

Publiée par Kelen SC Női Labdarúgó Csapat sur Mardi 26 février 2019

Kiszabadultak a kapusok is! ?

A Zöld stáb már kiszabadult a pániq szobából, hiába hitték a játékosok, hogy bent fognak maradni! Most a kapusokon volt a sor ?

Móra Ákos kapusedző: „A kapusoktól egy szabaduló szobás kupont kaptam ajándékba a karácsonyi ünnepségen. Az ötlet már akkor is nagyon tetszett, és így utólag csak meg tudom erősíteni, hogy kiváló ötlet volt! Sajnos Kalotai Rozi lebetegedett, nem tudott velünk tartani, így 4-en vágtunk neki a maffia megfékezésének. Nos, elmondhatjuk, hogy a világ bármely rendőrsége boldog lehetne ha ilyen különleges egysége lenne, ugyanis rekord idő alatt sikerült kijutnunk a szobából. Sajnos volt egy tárgy, amit nem találtunk meg a játék során, így a rekordot nem lehet hitelesíteni. Köszönöm a lányoknak ezt a fantasztikus élményt!”