2018.10.22.

Folyamatosan frissülő heti mérkőzéseink összefoglalói (Utánpótlás)

U8 Z

received_318950395319142

A Dunamenti Liga 4.fordulójában két mérkőzést játszottunk. Ellenfeleink a Ferencváros és az Ikarus együttesei voltak. Az első mérkőzésen jobban kezdtünk mint szoktunk általában, ez meg is látszott azon, hogy nem hagytunk nagy teret a Ferencvárosnak a játékra. Gyorsan reagáltunk, jó együttműködések voltak mind a védekezésben mind a támadásban. Pozitív dolog az is, hogy a mérkőzést lehoztuk kapott gól nélkül, mivel az igen ritka ezért ennek felettébb örülök. A helyzeteket sikerült gólra váltani, egységes játékot és felfogást láttam az egész mérkőzésen. (3:0)
A második mérkőzésen a védekezésre már nem annyira tudtunk koncentrálni ezt mutatja a négy kapott gól. A helyzet kihasználás szerencsére itt is jól sikerült, mivel hétszer is sikerült bevenni az Ikarus kapuját. Kiegyensúlyozott játékot nyújtott a csapat ezen a napon.(7:4)
Hatalmas Gratula illeti a srácokat mert mindenki erőn felül teljesített és ennek meg is lett az eredménye.
Hajrá Kelen!
(Balogh Bence)

U9 Z

Kettős győzelem a Gyermek Liga 4. fordulójában

Szombaton a Dunamenti Iskola Gyermek Liga 4. fordulójában szerepeltünk, ahol az FTC és az Ikarus csapatai voltak az ellenfeleink. A Fradi ellen fordulatos mérkőzésen sikerült győzni: már az első percben vezetést szereztünk, a félidőig a Fradi megfordította, majd a második játékrészben óriásit küzdöttünk, és 4 gólt szerezve, egyet sem kapva nyertünk 5:3-ra. Pár perc pihenő után jött az Ikarus elleni meccs, ahol látszott a játékosainkon, hogy az előző meccs sokat kivett belőlük, fásultan játszottunk, és a második félidő közepén már 4 góllal vezetett ellenfelünk. Aztán olyan történt, ami még gyermek fociban is ritkaság számba megy: 5 perc alatt 5 gólt szerezve fordítottuk meg a meccset 6:5-re. Óriási dicséret illeti a srácokat, amiért egy percre sem adták fel, és mindkét mérkőzést hátrányból sikerült a maguk javára fordítani. Csak így tovább, hajrá Kelen!

(Gula Dávid)

U10 Z

Pesterzsébeten, egy kiválóan szervezett kiemelt „B” Bozsik tornán vettünk részt, ahol 4 győzelemmel és 1 döntetlennel zártunk.
Az összes mérkőzést jó mentalitással és felfogással játszották végig a srácok, figyelve az általam kitűzött célokra, feladatokra. Egyre jobban kihasználják a pálya területeit, ezért jól felépített,szép támadásokat tudtunk vezetni. Látszik a fejlődés hétről, hétre a csapat játékában, ezt a gondolkodásmódot kell tovább vinni az elkövetkezendő edzésekre és a Liga fordulóira is. Gratulálok a csapatnak!

(Rőthy Martin)

U11 Z

Pesterzsébeten járt az U11Z csapatunk a regionális Bozsik torna aktuális fordulóján. Sajnos a mai napunk nem sikerült túl fényesen, enerváltan és lassan játszottunk. Annak örülök, hogy 13 játékosnak tudtam játéklehetőséget biztosítani, és hogy időnként megtudtuk mutatni igazi arcunkat. Fel a fejjel, a jövő héten ismét jönnek a következő kihívások, ahol megmutathatjuk magunkat.
(André Milán)

A mai napon (10.23) a Nagytétényi Őszi Kupán vett részt U11Z csapatunk. Örülök neki, hogy a fiúk ünnepnapon is alig várják, hogy jöhessenek focizni és ma sikerült is örömünnepet varázsolni. A 6 csapatos tornát 100 százalékosan, 5 meccsen 5 győzelemmel nyertük meg, végig magabiztos, jó teljesítményt nyújtva, továbbá mi adtuk a torna legjobb játékosát is Kovács Márk személyében. Remélem ez a sikerélmény egy plusz lökést ad a csapatnak, az biztos, hogy mindenki keményen megdolgozott ezért. Gratulálok az egész csapatnak!!!

őszi kupa3

U12 F

dig

Kölyökliga 4. forduló, 2018.10.20. Szombat
Kelen SC Fehér – Gödöllői SK 2:3 (2:2)

Gólszerzők: Jandzsó M. (2)

A múlt héten stabilak voltunk, de keveset értünk fel az ellenfél térfelére, most pedig épp fordítva volt minden. Az ellenfélnek így sem volt sok helyzete (7!), de a 2 szögletből bekapott gól mindenképp dühítő. Izgalmas, lüktető mérkőzést játszottunk, ahol most az ellenfél bizonyult jobbnak. A fiúk megtettek mindent, hogy legalább 1 pontot itthon tartsunk, de most nem jött össze. Sokat fejlődtünk kommunikációban a pályán, aminek külön örülök illetve pár igen szép támadást vezettünk a 2. félidő elején.

(Nándori Imre)

U15Z

Sorozatban ötödik hazai győzelmünket arattuk

Kelen SC – ESK Ménfőcsanak 6-1 (1-1)
Kelen SC: Hartai Á. (Freund T.) – Lesták Cs., Szegedi R., Besze D., Balogh B. – Módly D., Ősi Z. (Molnár M.), Koller D. (Péteri-Balogh T.) – Lakatos B. (Bodnár G.), Pálinkás Á. (Szalai Á.), Gergely T. (Gyuricza D.)
Gólszerzők: Módly D. 2, Koller D., Lesták Cs., Balogh B., Péteri-Balogh T.

Edzői értékelés:
Gyenge első 30 perc után megtaláltuk önmagunkat, a második félidőben már jól játszottunk, szép gólokat szereztünk, dicséret illeti a csapatot. Várjuk az előttünk álló rangadókat.

(Vidéki Gábor)

U14-U15 Z Futsal

Színvonalas futsal tornán vett részt U15-14 Z csapatunk!

Október 22-én hétfőn bonyolította le az Aramis a gyönyörű új létesítményében az I. Aramis futsal tornát, ahol erős ellenfelekkel találkozhattunk. 5 mérkőzést játszottunk a „futsal ünnepén”, melyek mind tanulságosak és nagyon hasznosak voltak a fejlődésünk szempontjából. Ha lehetett volna olyan díjat kapni, hogy egy nap alatt a legtöbbet fejlődő csapat, nagy eséllyel pályáztunk volna erre a titulusra. A nap különlegessége, hogy a 6-ból 3 csapatban is szerepelt olyan játékos, aki nagypályán a Kelen SC igazolt játékosa. 🙂
Végül az 5. helyen végeztünk.
Köszönjük a meghívást! 🙂

Játékoskeret:
Balogh Béla, Freund Tamás, Griffiths Robert, Gurzó Barnabás, Gyuricza Domos, Lakatos Bence, Ősi Zalán, Petró Norbert, Soóky Roland, Szegedi Róbert, Urbányi Benedek.Eredményeink:
Kelen SC – Cső-Montage 0-3
Kelen SC – Dunakeszi 0-12
Kelen SC – Aramis ‘B’ 0-2
Kelen SC – Kecskemét 4-2
Kelen SC – Aramis ‘A’ 1-1